Kredyt hipoteczny pod zastaw nieruchomości

Potrzebujesz kredytu, ale banki odmawiają Ci finansowania? Posiadasz negatywne wpisy w rejestrze BIK i nie najlepszą zdolność kredytową? A może toczyły się wobec Ciebie postępowania windykacyjne i nikt już nie daje Ci szans na kredyt? 

 

Skontaktuj się z nami. Możemy Ci pomóc! 

Im szybciej zaczniemy działać, tym łatwiej będzie otrzymać kredyt!

 

Dlaczego bank odmawia kredytu?

Podczas ubiegania się o kredyt, najważniejsza jest wiarygodność w oczach banku. Jest to szczególnie istotne, w przypadku wnioskowania o wysokie kwoty, rozłożone na długi okres kredytowania. Klient, ubiegający się o tego typu finansowanie, poddany zostaje wnikliwej weryfikacji, a bank bierze wówczas pod uwagę wiele czynników. Dlatego powodów odmowy udzielenia wsparcia, może być wiele!

 

Może to być niski scoring w rejestrze BIK. Na ocenę wpływa m.in: aktywność kredytowa i terminowa spłata zobowiązań. Banki nie chcą też udzielać kredytu osobom, które posiadają zbyt niską zdolność kredytową, lub nie posiadają jej wcale. Jeśli więc masz zbyt niskie dochody, jesteś zatrudniony na umowę o dzieło lub jesteś w trakcie spłaty innego zobowiązania, możesz być postrzegany jako klient niewypłacalny. Szanse na kredyt mogą pogrzebać również liczne zapytania kredytowe w BIK lub zaległości wobec ZUS oraz Urzędu Skarbowego. Dotyczy to, przede wszystkim przedsiębiorców, u których kwestię rozliczania z powyższymi instytucjami, sprawdza się bardzo skrupulatnie.

 

Pożyczka hipoteczna pod zastaw nieruchomości – czym jest? 

Wpływ na uzyskanie pozytywnej decyzji banku, może mieć zabezpieczenie kredytu hipoteką. Hipoteka jest jednym z najlepszych zabezpieczeń zobowiązania. 

Pożyczka pod zastaw nieruchomości to wsparcie finansowe, którego zabezpieczeniem jest ustanowienie hipoteki na danej nieruchomości. Uruchamiając taką pożyczkę, wprowadza się wpis do księgi wieczystej nieruchomości i umieszcza pożyczkodawcę. 

 

Jeśli dłużnik regularnie spłaca pożyczkę, bank nie dochodzi swoich praw wobec nieruchomości, a całkowita spłata zobowiązania, skutkuje wykreśleniem wpisu hipoteki. Jedynie w przypadku, gdyby pojawiły się opóźnienia, problemy ze spłatą lub gdyby dłużnik stał się niewypłacalny, bank ma prawo zająć nieruchomość na poczet udzielonego wsparcia finansowego. 

 

Jak uzyskać kredyt hipoteczny pod zastaw nieruchomości?

Z nami pożyczka hipoteczna pod zastaw nieruchomości, wcale nie będzie taka trudna do zdobycia! Nawet jeśli Twoja historia kredytowa jest negatywna, posiadasz wpisy do Krajowego Rejestru Dłużników i otrzymałeś odmowy w kilku bankach, z nami możesz uzyskać kredyt hipoteczny.

 

Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści z dziedziny finansów. Pomagaliśmy już klientom, którym nikt już nie dawał szansy na kredyt. Dlaczego nie mielibyśmy pomóc Tobie?

 

Przeprowadzimy dokładną analizę Twojej sytuacji i sprawdzimy wysokość dochodów. Wybierzemy najlepszą dla Ciebie ofertę banku, wynegocjujemy, korzystne warunki spłaty i dołożymy wszelkich starań, aby proces ubiegania się o kredyt hipoteczny przebiegał sprawnie.

 

Z doświadczenia wiemy, że nie ma rzeczy niemożliwych, więc pojęcie “trudny kredyt” już dla nas nie istnieje. Nawet jeśli scoring wynosi 0, pożyczka hipoteczna pod zastaw nieruchomości, jest możliwa do uzyskania. I to na korzystnych warunkach! Tak, z nami jest to możliwe!