Posiadasz kilka aktywnych zobowiązań?
Ich spłata zaczyna Cię przerastać?
Zadłużenie staje się to coraz bardziej uciążliwe?
Chciałbyś to zmienić, ale nie wiesz jak?
Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci uzyskać kredyt konsolidacyjny, dzięki któremu odzyskasz kontrolę nad swoimi finansami.

Czym jest kredyt konsolidacyjny?

Kredyt konsolidacyjny jest połączeniem kilku zobowiązań w jedno i niesie ze sobą wiele korzyści. Pozwoli Ci to uzyskać niższą ratę miesięczną i rozłożyć zobowiązanie na dłuższy okres spłaty. Uchroni Cię to przed problemami finansowymi i pozwoli zachować kontrolę nad swoim budżetem.

 

Dlaczego kredyt konsolidacyjny to dobre rozwiązanie?

● zmniejszy wysokość raty nawet do 60%
● obniży oprocentowanie
● wydłuży okres kredytowania
● zamieni wiele rat w jedną, abyś nie musiał pamiętać o kilku terminach, ale o jednym!
● sprawi, że będziesz dłużnikiem wobec jednego banku, a nie kilku!
● zapewni Ci wygodę i pomoże odzyskać spokój wewnętrzny

 

Trudne kredyty konsolidacyjne – Z nami wyjdziesz z długów!

Trudne kredyty konsolidacyjne to nasza specjalność! Nawet jeśli nie posiadasz zdolności kredytowej lub wnioskowałeś już o podobny kredyt i uzyskałeś odmowę, my możemy Ci pomóc!

Każda forma zobowiązania finansowego może zostać poddana konsolidacji. Nie ma znaczenia czy są to kredyty, pożyczki, ani to, czy zostały zaciągnięte w wielu różnych bankach, czy w jednym. Skontaktujemy się z Twoimi kredytodawcami, przeprowadzimy rozmowy o możliwości połączenia Twoich zobowiązań w jedno oraz wynegocjujemy najkorzystniejsze warunki kredytowania. Zadbamy o zmniejszenie raty kredytu, oraz o wydłużenie okresu kredytowania, abyś nie miał problemu z regularną spłatą zobowiązania i jak najszybciej pozbył się nadmiernego zadłużenia. Regularna spłata należności i pozytywne wpisy w historii kredytowej, pozwolą Ci odzyskać dostęp do wielu rozwiązań bankowych w przyszłości.

Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie w branży, pozwoliły nam nieść pomoc Klientom, którym już nikt nie dawał szans na uzyskanie kredytu. Dzięki naszemu zaangażowaniu, indywidualnemu podejściu do każdego Klienta oraz możliwości prowadzenia negocjacji w bankach na szczeblu decyzyjnym, pomożemy Ci uzyskać trudny kredyt konsolidacyjny, dzięki któremu spłata zadłużenia stanie się dla Ciebie mniej kłopotliwa.

Jeżeli więc jesteś w posiadaniu kilku kredytów, których spłata zaczyna Cię przerastać, nie czekaj na rozwój sytuacji… Nic dobrego z tego nie wyniknie. Im szybciej zajmiemy się Twoją sprawą, tym łatwiej pozbędziesz się nadmiernego zadłużenia i odzyskasz kontrolę nad swoimi finansami!